Emirates zaprezentują swoje fotele premium economy na Arabian Travel Market

Emirates po raz pierwszy zaprezentuje swoje miejsca w klasie Premium Economy na Arabian Travel Market 2021 (ATM). Wiodąca wystawa turystyczna i turystyczna w regionie będzie prowadzona w 16-19 maja i będzie pierwszym wydarzeniem w branży turystycznej, które odbędzie się od początku pandemii.

Stoisko Emirates zaoferuje odwiedzającym branżę turystyczną z ponad 60 krajów możliwość zapoznania się z produktem sygnowanym przez linię lotniczą, a ostatnio wprowadzi ulepszenia usług w każdej klasie kabiny na pokładzie słynnego samolotu A380 i jest przypomnieniem o podwyższonych doświadczeniach na pokładzie w sklepie dla podróżnych po powrocie do nieba.

Wyczekiwana siedziba emirates premium economy będzie prezentowana dla odwiedzających. Siedzenie może pochwalić się obfitym skokiem do 40 cali, a odwiedzający wypróbujący fotel ekonomiczny Premium Emirates zauważą również jego hojną szerokość 19,5 cala i zdolność do odchylania się do wygodnej pozycji kołyski z dużą ilością miejsca do wyciągnięcia.

Fotele pokryte są kremową skórą antybarwną z detalami szysz inspirowanymi samochodami i drewnianym panelem wykończonym podobnym do klasy biznes, zaprojektowanymi tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie dzięki 6-stopowym regulowanym zagłówkiem, podnóżkami łydki i podnóżkami. Klienci znajdą również inne drobiazgowe szczegóły, w tym łatwo dostępne punkty ładowania w fotelu, szeroki stół jadalny i boczny stół koktajlowy, a także schowek.

Emirates zaprezentuje również swój Boeing 777-300ER game-changer First Class w pełni zamknięty prywatnych apartamentów wystawy, Boeing 777 Business Class siedzenia, nowo odświeżony A380 OnBoard lounge, wraz z innymi kultowymi produktami, takimi jak First Class Shower Spa i najnowsza wersja game-changer fotele klasy ekonomicznej. Zarówno w produktach Emirates A380, jak i 777 Gamechanger, odwiedzający zauważą nowe wykończenia wnętrz i detale projektowe z motywem drzewa Ghaf, a także zaktualizowaną paletę kolorów szampana.

Odwiedzający eksponaty produktów Emirates będą mogli wypróbować wszystkie produkty na stoisku, a wszystkie siedzenia i powierzchnie zostaną oczyszczone i odkażone po każdym użyciu. Zgodnie z rygorystycznymi protokołami bezpieczeństwa i higieny pracy, stoisko Emirates będzie działać z ograniczoną możliwością przez cały czas, aby zapewnić odpowiednie społeczne zdystansowanie odwiedzających podczas odkrywania produktów.

Odwiedzający mogą również wypróbować swoją wiedzę emirates poprzez interaktywne 60-sekundowe wyzwanie rozgrywane na ekranie dotykowym na stoisku.

Stoisko Emirates znajduje się w hali 3 pod numerem ME3310 atM.