Wielkopolska w międzynarodowym przewodniku „in your pocket”

Mamy powód do dumy, nasz region został dodany do międzynarodowego bezpłatnego przewodnika po największych i najpiękniejszych miejscach Polski.

Jak informuje Wielkopolska Organizacja Turystyczna (WTO), Wielkopolska dołączyła do najlepszych. W niej podróżnicy z całego świata znajdą informacje o największych atrakcjach naszego regionu, propozycjach wypoczynku blisko natury oraz najlepszych opcjach na zwiedzanie z dziećmi. Biorąc pod uwagę statystyki odwiedzin portalu z ubiegłych lat możemy dotrzeć do ponad 6 milionów użytkowników rocznie. Współpraca zakłada również promocję w newsletterze Poland In Your Pocket oraz postach na stronach prowadzonych przez to wydawnictwo.

Wydawnictwo In Your Pocket inspiruje do przeżycia niezapomnianych chwil w podróży, dostarczając kluczowych informacji oraz przedstawiając lokalne produkty i usługi podróżującym w postaci przewodników i map, prowadząc stronę internetową i aplikację mobilną oraz aktywne media społecznościowe. Anglojęzyczni edytorzy opisują miejsca i wydarzenia warte zobaczenia.

Zakładka o Wielkopolsce w aplikacji inyourpocket.com, powstała ze współpracy WOT i redaktorów portalu.